MEČ
20.02.20 | 2. kolo | Martina Spigarelli | Darya Astakhova | 7-65, 1-6, 7-5 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Martina Spigarelli | Darya Astakhova | |
1. servis % | 77/103 (75%) | 51/104 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/77 (53%) | 33/51 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/26 (58%) | 23/53 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 6/13 (46%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 48/104 (46%) | 47/103 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 104/207 (50%) | 103/207 (50%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Martina Spigarelli | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Darya Astakhova | |
0-0 | ||
Martina Spigarelli | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-5 | Darya Astakhova | |
0-0 | ||
Martina Spigarelli | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-5 | Darya Astakhova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martina Spigarelli | 5-6 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 5-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
1-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Martina Spigarelli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-2 | Darya Astakhova | |
0-0 | ||
Martina Spigarelli | 1-3 | |
1-4 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Martina Spigarelli | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Martina Spigarelli | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Spigarelli | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Spigarelli | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Spigarelli | 5-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Spigarelli | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Martina Spigarelli vs. Darya Astakhova - Međusobni mečevi
20.02.20 | 2. kolo | Martina Spigarelli | Darya Astakhova | 7-65, 1-6, 7-5 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Martina Spigarelli form & Darya Astakhova form
Martina Spigarelli - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Darya Astakhova - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detalj meča |