MEČ
21.09.21 | kval. | Martina Capurro Taborda | Alisa Axyanova | 6-1, 6-2 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Martina Capurro Taborda | Alisa Axyanova | |
1. servis % | 30/39 (77%) | 23/43 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/30 (57%) | 9/23 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/9 (44%) | 1/20 (5%) |
Osvojene break-lopte | 8/10 (80%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/43 (77%) | 18/39 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 8 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Martina Capurro Taborda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
11.05.00, 23 Godina
11.05.00, 23 Godina
Martina Capurro Taborda vs. Alisa Axyanova - Međusobni mečevi
21.09.21 | kval. | Martina Capurro Taborda | Alisa Axyanova | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Martina Capurro Taborda form & Alisa Axyanova form
Martina Capurro Taborda - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
06.08.23 Finale | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | detalj meča | |
05.08.23 Polufinale | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | detalj meča |
Alisa Axyanova - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.09.21 kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča |