MEČ
14.09.18 | Četvrtfinale | Marta Lesniak | Anna Siskova | 6-4, 6-1 | Frydek Mistek | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marta Lesniak | Anna Siskova | |
1. servis % | 42/57 (74%) | 33/52 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/42 (60%) | 12/33 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 10/19 (53%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/52 (58%) | 24/57 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Marta Lesniak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marta Lesniak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marta Lesniak | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marta Lesniak | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marta Lesniak | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-4 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Marta Lesniak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40 | ||
Marta Lesniak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Marta Lesniak | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marta Lesniak | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marta Lesniak vs. Anna Siskova - Međusobni mečevi
14.09.18 | Četvrtfinale | Marta Lesniak | Anna Siskova | 6-4, 6-1 | detalj meča | Frydek Mistek | zemlja |
Marta Lesniak form & Anna Siskova form
Marta Lesniak - Posljednji mečevi
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.19 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
16.02.19 Polufinale | vs. Cristina Ene | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.19 Četvrtfinale | vs. Alice Rame | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.02.19 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Lara Michel | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Lou Brouleau | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Vinciane Remy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.11.18 Četvrtfinale | vs. Agnes Bukta | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.18 2. kolo | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
07.11.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.11.18 Finale | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.11.18 Polufinale | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Emily Meyer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
16.09.18 Finale | vs. Gabriela Pantuckova | 6-76, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.09.18 Polufinale | vs. Johana Markova | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.09.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
12.09.18 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
21.07.18 Finale | vs. Francesca Jones | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.07.18 Polufinale | vs. Lenka Jurikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.07.18 Četvrtfinale | vs. Sabina Machalova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.07.18 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.18 1. kolo | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Anna Siskova - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Katherine Sebov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
15.04.24 kval. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
09.04.24 kval. | vs. Naiktha Bains | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detalj meča |