MEČ
11.04.21 | 1. kolo kval. | Marine Szostak | Agostina Breval | 6-0, 6-3 | W25+H Calvi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Marine Szostak | Agostina Breval | |
1. servis % | 15/41 (37%) | 31/53 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/15 (80%) | 16/31 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/26 (77%) | 10/22 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/53 (51%) | 9/41 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Marine Szostak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Agostina Breval | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marine Szostak | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Agostina Breval | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marine Szostak | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Agostina Breval | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Marine Szostak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Agostina Breval | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marine Szostak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Agostina Breval | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marine Szostak | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Agostina Breval | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marine Szostak | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Agostina Breval | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marine Szostak | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
30.11.05, 18 Godina
30.11.05, 18 Godina
Marine Szostak vs. Agostina Breval - Međusobni mečevi
11.04.21 | 1. kolo kval. | Marine Szostak | Agostina Breval | 6-0, 6-3 | detalj meča | W25+H Calvi | tvrda |
Marine Szostak form & Agostina Breval form
Marine Szostak - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Marie Vogt | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 6-71 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Audelie Lesauvage | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Gina Feistel | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Emily Welker | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nina Danisova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Georgia Gulin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Agostina Breval - Posljednji mečevi
W15 Gonesse - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Juliette Trunet | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Kali Supova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Federica Sacco | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Noemi La Cagnina | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Caroline Vernet | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 1-6, 0-2, - Agostina Breval - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Evita Ramirez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Ellie Logotheti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Saint - zemlja | ||||
06.09.21 kval. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 0-6, 3-6 | detalj meča |