MEČ
03.05.22 | kval. | Marina Bulbarella | Luana Plaza Araujo | 7-64, 6-4 | W15 Curitiba | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marina Bulbarella | Luana Plaza Araujo | |
1. servis % | 56/85 (66%) | 40/73 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/56 (55%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/29 (66%) | 17/33 (52%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 3/11 (27%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/73 (47%) | 35/85 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/158 (53%) | 74/158 (47%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 8 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bulbarella | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bulbarella | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bulbarella | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bulbarella | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Bulbarella | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marina Bulbarella | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marina Bulbarella | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marina Bulbarella | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bulbarella | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bulbarella | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Luana Plaza Araujo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Argentina
21.09.05, 18 Godina
21.09.05, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Marina Bulbarella vs. Luana Plaza Araujo - Međusobni mečevi
12.10.22 | 2. kolo | Luana Plaza Araujo | Marina Bulbarella | 6-0, 6-0 | detalj meča | W25 Tucuman | zemlja |
03.05.22 | kval. | Marina Bulbarella | Luana Plaza Araujo | 7-64, 6-4 | detalj meča | W15 Curitiba | zemlja |
Marina Bulbarella form & Luana Plaza Araujo form
Marina Bulbarella - Posljednji mečevi
W15 Cordoba - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Sol Rabin | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mora Basel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lara Quaglia | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Camila Romero | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Temenujka Radovska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Leonie Rabl | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nisa Bulut | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Agostina Andreazzini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Milagros Cristobal | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
24.07.23 kval. | vs. Carola Celina Sosa | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Lola Bunirigo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Rosario - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Luciana Blatter | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Joy De Zeeuw | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Siri Nyberg | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
27.02.23 kval. | vs. Katja Markus | 6-76, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Tiara Belen Alvarez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
20.02.23 kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Ascheri | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Luana Plaza Araujo - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Matilde Mariani | 6-3, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Solymar Colling | 6-4, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Alexandra Zimmer | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Hiba Heni | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-0, 6-3 | detalj meča |