MEČ
02.09.20 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | W25 Montemor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Marina Bassols Ribera | Andreea Prisacariu | |
1. servis % | 37/61 (61%) | 39/68 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/37 (76%) | 19/39 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/24 (29%) | 13/29 (45%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/68 (53%) | 26/61 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/129 (55%) | 58/129 (45%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 8 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marina Bassols Ribera vs. Andreea Prisacariu - Međusobni mečevi
16.11.22 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Andreea Prisacariu | 6-1, 6-1 | detalj meča | W80 Madrid | zemlja |
02.09.20 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | detalj meča | W25 Montemor | tvrda |
Marina Bassols Ribera form & Andreea Prisacariu form
Marina Bassols Ribera - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
03.12.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | detalj meča |
Andreea Prisacariu - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
16.12.23 Četvrtfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - odustajanje | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-70 | detalj meča |