MEČ
07.05.23 | 1. kolo kval. | Marija Semenistaja | Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | W15 Poertschach | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Latvia
16.09.02, 21 Godina
16.09.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
29.10.98, 25 Godina
29.10.98, 25 Godina
Marija Semenistaja vs. Tasha Cacciato - Međusobni mečevi
07.05.23 | 1. kolo kval. | Marija Semenistaja | Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Poertschach | zemlja |
Marija Semenistaja form & Tasha Cacciato form
Marija Semenistaja - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
07.05.23 kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča |
Tasha Cacciato - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Liya Pencheva | 0-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Nina Simonova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.05.22 kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Lola Marandel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
04.11.18 kval. | vs. Irene Lavino | 4-6, 1-6 | detalj meča |