MEČ
07.05.23 | kval. | Marija Semenistaja | Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | W15 Poertschach | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Latvia
16.09.02, 21 Godina
16.09.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
10.11.02, 21 Godina
10.11.02, 21 Godina
Marija Semenistaja vs. Ayline Esina Samardzic - Međusobni mečevi
07.05.23 | kval. | Marija Semenistaja | Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Poertschach | zemlja |
Marija Semenistaja form & Ayline Esina Samardzic form
Marija Semenistaja - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
07.05.23 kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Ayline Esina Samardzic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Marcella Dessolis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 7-61, 6-4 | detalj meča |