MEČ
22.10.19 | kval. | Marie Benoit | Despina Papamichail | 2-6, 6-3, 10-5 | W100 Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marie Benoit | Despina Papamichail | |
1. servis % | 44/64 (69%) | 34/54 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/44 (64%) | 20/34 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 11/20 (55%) |
Osvojene break-lopte | 2/3 (67%) | 3/11 (27%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/54 (43%) | 27/64 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/118 (51%) | 58/118 (49%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marie Benoit | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Despina Papamichail | |
0-0 | ||
Marie Benoit | 1-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Marie Benoit | 1-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marie Benoit | 2-5 | |
0-0, 0-15 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Marie Benoit | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Marie Benoit | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marie Benoit | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Despina Papamichail | |
Marie Benoit | 5-2 | |
5-3 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Marie Benoit | 0-0 | |
0-0, 1-1, 3-3, 4-3 | ||
10-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marie Benoit vs. Despina Papamichail - Međusobni mečevi
16.11.22 | 1. kolo | Marie Benoit | Despina Papamichail | 6-3, 7-65 | detalj meča | W80 Madrid | zemlja |
22.10.19 | kval. | Marie Benoit | Despina Papamichail | 2-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | W100 Szekesfehervar | zemlja |
21.04.14 | Polufinale | Despina Papamichail | Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detalj meča | Heraklion | tvrda |
Marie Benoit form & Despina Papamichail form
Marie Benoit - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - odustajanje | detalj meča | |
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
18.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
21.01.24 Finale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |
Despina Papamichail - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | detalj meča |