MEČ
04.05.21 | kval. | Maria Timofeeva | Andrea Gamiz | 7-5, 6-0 | W25 Salinas | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Maria Timofeeva | Andrea Gamiz | |
1. servis % | 35/46 (76%) | 53/70 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/35 (63%) | 23/53 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/11 (55%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/70 (59%) | 18/46 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maria Timofeeva | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maria Timofeeva | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Timofeeva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maria Timofeeva | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maria Timofeeva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Timofeeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maria Timofeeva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maria Timofeeva vs. Andrea Gamiz - Međusobni mečevi
04.06.21 | Četvrtfinale | Andrea Gamiz | Maria Timofeeva | 6-3, 6-0 | detalj meča | W25 Santo | tvrda |
04.05.21 | kval. | Maria Timofeeva | Andrea Gamiz | 7-5, 6-0 | detalj meča | W25 Salinas | tvrda |
Maria Timofeeva form & Andrea Gamiz form
Maria Timofeeva - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 0-3, - Maria Timofeeva - odustajanje | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
21.01.24 4. kolo | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.24 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Priscilla Hon | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-710, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-4, Kateryna Volodko - odustajanje | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
23.07.23 Finale | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Nadia Podoroska | 7-66, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Kaja Juvan | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Saville | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča |
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |