MEČ
07.02.21 | 1. kolo kval. | Maria Dolores Lopez Martinez | Eleanor Baglow | 6-0, 6-4 | W15 Villena | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Spain
04.06.03, 20 Godina
04.06.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
24.02.02, 22 Godina
24.02.02, 22 Godina
Maria Dolores Lopez Martinez vs. Eleanor Baglow - Međusobni mečevi
07.02.21 | 1. kolo kval. | Maria Dolores Lopez Martinez | Eleanor Baglow | 6-0, 6-4 | detalj meča | W15 Villena | tvrda |
Maria Dolores Lopez Martinez form & Eleanor Baglow form
Maria Dolores Lopez Martinez - Posljednji mečevi
W15 Baza - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.22 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo | vs. Allegra Hodson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Emily Castillo | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
23.07.21 Polufinale | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.07.21 Četvrtfinale | vs. Nina Rudiukova | 6-72, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
21.07.21 2. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.07.21 kval. | vs. Ksenia San Luis Kravtseva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-65, 7-67 | detalj meča | |
W25 Palma - tvrda | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 6-73, 7-64, 3-10 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
31.08.20 kval. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-0, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Eleanor Baglow - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.05.23 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | detalj meča |