MEČ
21.11.21 | 1. kolo kval. | Margaux Komano | Dariia Monakhova | 6-2, 6-2 | W15 Lousada | dvorana |
STATISTIKE MEČA
France
25.12.01, 22 Godina
25.12.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
14.01.03, 21 Godina
14.01.03, 21 Godina
Margaux Komano vs. Dariia Monakhova - Međusobni mečevi
21.11.21 | 1. kolo kval. | Margaux Komano | Dariia Monakhova | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Lousada | dvorana |
Margaux Komano form & Dariia Monakhova form
Margaux Komano - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Dariia Monakhova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Evelina Zhuk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Selma Cadar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-0, 2-0, Lena Karlovcan - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Petrova | 6-0, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 4-6 | detalj meča |