MEČ
13.09.20 | 1. kolo kval. | Margarita Ignatjeva | Ana Mukic | 6-2, 6-2 | W25 Zagreb | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Latvia
25.06.01, 22 Godina
17569 $
25.06.01, 22 Godina
17569 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
19.08.02, 21 Godina
19.08.02, 21 Godina
Margarita Ignatjeva vs. Ana Mukic - Međusobni mečevi
07.06.23 | kval. | Margarita Ignatjeva | Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Kocevje | zemlja |
13.09.20 | 1. kolo kval. | Margarita Ignatjeva | Ana Mukic | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Zagreb | zemlja |
Margarita Ignatjeva form & Ana Mukic form
Margarita Ignatjeva - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
20.06.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - odustajanje | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.06.23 kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Ana Mukic - Posljednji mečevi
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Noa Krznaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo kval. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Mogyorod - zemlja | ||||
15.08.22 kval. | vs. Anna Semenova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Vanda Vargova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Marie Temin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Dragun | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Taneva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Pasterk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Zagreb - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 2-6 | detalj meča |