MEČ
04.05.22 | 1. kolo | Mandy Minella | Eva Vedder | 6-4, 6-2 | W100 Wiesbaden | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mandy Minella | Eva Vedder | |
1. servis % | 36/49 (73%) | 33/53 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/36 (58%) | 16/33 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 5/20 (25%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/53 (60%) | 21/49 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/102 (59%) | 42/102 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Mandy Minella | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mandy Minella | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mandy Minella | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mandy Minella | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mandy Minella | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mandy Minella | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mandy Minella | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mandy Minella | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mandy Minella | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mandy Minella vs. Eva Vedder - Međusobni mečevi
04.05.22 | 1. kolo | Mandy Minella | Eva Vedder | 6-4, 6-2 | detalj meča | W100 Wiesbaden | zemlja |
Mandy Minella form & Eva Vedder form
Mandy Minella - Posljednji mečevi
London - trava | ||||
22.06.22 2. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 6-73, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Lulu Sun | 6-4, 6-73, 12-10 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
16.04.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 7-62, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-74, 6-75 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-1, Jesika Maleckova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
19.02.22 Polufinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.22 Četvrtfinale | vs. Kurumi Nara | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.02.22 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.02.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
04.02.22 Četvrtfinale | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Linda Noskova | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Himari Sato | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Oceane Dodin | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
18.11.21 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Eva Vedder - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
19.11.23 kval. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
12.11.23 kval. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detalj meča |