Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
25.12.03, 20 Godina
25.12.03, 20 Godina
Manca Pislak vs. Jelena Ristic - Međusobni mečevi
15.05.23 | 2. kolo kval. | Manca Pislak | Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25 Feld | zemlja |
Manca Pislak form & Jelena Ristic form
Manca Pislak - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - odustajanje | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
07.05.23 kval. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - odustajanje | detalj meča | |
W40 Maribor - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
28.09.22 kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.22 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Jelena Ristic - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Celeste Cordoni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Shria Atturu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 6-3, Amira Bargaoui - odustajanje | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Gindl | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rio Tsuda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.22 kval. | vs. Na Dong | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-2, 5-7, 10-3 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hannah Schaefer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-2 | detalj meča |