MEČ
04.02.20 | kval. | Mananchaya Sawangkaew | Ying Zhang | 4-6, 6-3, 10-6 | W25 Nonthaburi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mananchaya Sawangkaew | Ying Zhang | |
1. servis % | 47/81 (58%) | 32/58 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/47 (64%) | 20/32 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/34 (44%) | 12/26 (46%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/58 (45%) | 36/81 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/139 (51%) | 68/139 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 2 |
Asovi | 3 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
0-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Ying Zhang | |
4-6 |
2 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-1 | Ying Zhang | |
0-0 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
4-3 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ying Zhang | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-4, 6-6, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mananchaya Sawangkaew vs. Ying Zhang - Međusobni mečevi
04.02.20 | kval. | Mananchaya Sawangkaew | Ying Zhang | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | W25 Nonthaburi | tvrda |
27.01.20 | 2. kolo kval. | Mananchaya Sawangkaew | Ying Zhang | 6-3, 6-2 | detalj meča | W25 Nonthaburi | tvrda |
Mananchaya Sawangkaew form & Ying Zhang form
Mananchaya Sawangkaew - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-75, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-4, 2-6, 7-614 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
14.01.24 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Aoi Ito | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-73, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Anastasiia Gureva | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Ying Zhang - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
17.12.23 kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | detalj meča |