MEČ
29.07.21 | 2. kolo | Mana Kawamura | Amy Zhu | 6-2, 6-74, 6-2 | W15 Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mana Kawamura | Amy Zhu | |
1. servis % | 71/97 (73%) | 81/114 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 45/71 (63%) | 42/81 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/26 (42%) | 14/33 (42%) |
Osvojene break-lopte | 9/19 (47%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 58/114 (51%) | 41/97 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 114/211 (54%) | 97/211 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 8 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Mana Kawamura | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Amy Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mana Kawamura | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Kawamura | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Amy Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mana Kawamura | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mana Kawamura | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mana Kawamura | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Amy Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Kawamura | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mana Kawamura | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mana Kawamura | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mana Kawamura | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Amy Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Kawamura | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Mana Kawamura | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Mana Kawamura | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mana Kawamura | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mana Kawamura | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mana Kawamura | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mana Kawamura vs. Amy Zhu - Međusobni mečevi
29.07.21 | 2. kolo | Mana Kawamura | Amy Zhu | 6-2, 6-74, 6-2 | detalj meča | W15 Cordenons | zemlja |
Mana Kawamura form & Amy Zhu form
Mana Kawamura - Posljednji mečevi
W35 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Amy Zhu - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | detalj meča |