MEČ
03.01.22 | 2. kolo kval. | Man Ying Maggie Ng | Adrienn Nagy | 7-610, 6-2 | W25 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Man Ying Maggie Ng vs. Adrienn Nagy - Međusobni mečevi
03.01.22 | 2. kolo kval. | Man Ying Maggie Ng | Adrienn Nagy | 7-610, 6-2 | detalj meča | W25 Monastir | tvrda |
Man Ying Maggie Ng form & Adrienn Nagy form
Man Ying Maggie Ng - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 3-0, Yifan Sun - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Laura Cilekova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-0, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Feier Hu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Jiaying He | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanaha Ozawa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Minori Ishida | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Singapore - tvrda | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Madison Frahn | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Xiaoyan Xue | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 2-6, - Man Ying Maggie Ng - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Adrienn Nagy - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detalj meča |