MEČ
24.05.21 | 2. kolo kval. | Malene Helgo | Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-4 | W25 Liepaja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Malene Helgo vs. Klaudija Bubelyte - Međusobni mečevi
28.02.24 | 1. kolo | Malene Helgo | Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | W35 Helsinki | dvorana |
24.05.21 | 2. kolo kval. | Malene Helgo | Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-4 | detalj meča | W25 Liepaja | zemlja |
Malene Helgo form & Klaudija Bubelyte form
Malene Helgo - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | detalj meča | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | detalj meča |
Klaudija Bubelyte - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Sarah Tatu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Kuusisto | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.12.23 Finale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Lara Michel | 6-3, 2-1, Lara Michel - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 1-6, 3-6 | detalj meča |