MEČ
10.11.19 | 2. kolo kval. | Magdalena Stoilkovska | Liubov Demidova | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Macedonia
12.04.96, 27 Godina
21674 $
12.04.96, 27 Godina
21674 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.09.00, 23 Godina
24.09.00, 23 Godina
Magdalena Stoilkovska vs. Liubov Demidova - Međusobni mečevi
10.11.19 | 2. kolo kval. | Magdalena Stoilkovska | Liubov Demidova | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Magdalena Stoilkovska form & Liubov Demidova form
Magdalena Stoilkovska - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detalj meča |
Liubov Demidova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 kval. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detalj meča |