MEČ
30.10.19 | 1. kolo | Magdalena Pantuckova | Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Magdalena Pantuckova | Nika Shytkouskaya | |
1. servis % | 37/55 (67%) | 21/46 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/37 (57%) | 10/21 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/18 (50%) | 5/25 (20%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/46 (67%) | 25/55 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nika Shytkouskaya | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Nika Shytkouskaya | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Nika Shytkouskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Magdalena Pantuckova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Nika Shytkouskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nika Shytkouskaya | |
0-0 | ||
Magdalena Pantuckova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Nika Shytkouskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Nika Shytkouskaya | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Nika Shytkouskaya | |
0-0, 30-0 | ||
Magdalena Pantuckova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Magdalena Pantuckova vs. Nika Shytkouskaya - Međusobni mečevi
30.10.19 | 1. kolo | Magdalena Pantuckova | Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Magdalena Pantuckova form & Nika Shytkouskaya form
Magdalena Pantuckova - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.11.19 Finale | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.19 Polufinale | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |
Nika Shytkouskaya - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martina Girardi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Angelina Danukova | 6-0, 7-61 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 Finale | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.09.19 Polufinale | vs. Mariana Drazic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Betina Tokac | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 2-6, 4-6 | detalj meča |