MEČ
19.10.19 | Polufinale | Magdalena Pantuckova | Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Magdalena Pantuckova | Lina Gjorcheska | |
1. servis % | 43/62 (69%) | 21/47 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/43 (60%) | 12/21 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/19 (63%) | 7/26 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/47 (60%) | 24/62 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Magdalena Pantuckova | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 30-40, A-40[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15 | ||
Magdalena Pantuckova | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
Magdalena Pantuckova | 0-1 | |
0-0, 15-15, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
0-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Lina Gjorcheska | |
Magdalena Pantuckova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Magdalena Pantuckova vs. Lina Gjorcheska - Međusobni mečevi
19.10.19 | Polufinale | Magdalena Pantuckova | Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
11.05.15 | 1. kolo | Lina Gjorcheska | Magdalena Pantuckova | 7-69, 6-2 | detalj meča | Bol | zemlja |
Magdalena Pantuckova form & Lina Gjorcheska form
Magdalena Pantuckova - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.11.19 Finale | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.19 Polufinale | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča |