Czech Republic
25.07.97, 26 Godina
25.07.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Dominika Haldinova vs. Magali Kempen - Međusobni mečevi
27.01.14 | 2. kolo kval. | Magali Kempen | Dominika Haldinova | 6-4, 6-3 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Dominika Haldinova form & Magali Kempen form
Dominika Haldinova - Posljednji mečevi
Prague - zemlja | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ostrava - zemlja | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Petra Rohanova | - | detalj meča | |
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.08.14 kval. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Karolina Muchova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.02.14 2. kolo kval. | vs. Ella Leivo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.02.14 1. kolo kval. | vs. Barbora Slucikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.02.14 kval. | vs. Elena Van Der Sypt | 6-2, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.01.14 2. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
19.08.13 1. kolo kval. | vs. Jana Orlova | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Zlin - zemlja | ||||
24.06.13 1. kolo kval. | vs. Pernilla Mendesova | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Koeln - zemlja | ||||
17.06.13 1. kolo kval. | vs. Lani Tuemmers | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
17.06.13 2. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
28.05.12 kval. | vs. Simona Dobra | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.12 1. kolo kval. | vs. Lutfiye Esen | 7-64, Lutfiye Esen - odustajanje | detalj meča |
Magali Kempen - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Aravane Rezai | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Oceane Dodin | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
10.02.24 Finale | vs. Barbora Palicova | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
09.02.24 Polufinale | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-610, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-72, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 5-7, 3-6 | detalj meča |