Australia
04.03.04, 20 Godina
04.03.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
31.07.00, 23 Godina
31.07.00, 23 Godina
Madison Schwarz vs. Sophia Fry - Međusobni mečevi
01.03.20 | 1. kolo kval. | Madison Schwarz | Sophia Fry | 6-2, 7-5 | detalj meča | W25 Mildura | trava |
Madison Schwarz form & Sophia Fry form
Madison Schwarz - Posljednji mečevi
W15 Caloundra - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Bianca Compuesto | 7-5, 6-74, 13-15 | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Natalie Gaft | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
25.07.23 kval. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Maddison Ricardo | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Anja Nayar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.22 1. kolo | vs. Rhea Makesar | 6-4, 6-73, 7-5 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 0-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
07.02.22 kval. | vs. Talia Gibson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jessica Fowler | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Sophia Fry - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Darwin - tvrda | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.22 kval. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Darwin - tvrda | ||||
12.09.22 kval. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
30.09.19 kval. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
23.07.19 kval. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Singapore - tvrda | ||||
20.05.19 kval. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | detalj meča |