MEČ
05.12.21 | 1. kolo kval. | Madelief Hageman | Sonia Cassani | 6-3, 7-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Holland
28.01.03, 21 Godina
11266 $
28.01.03, 21 Godina
11266 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
04.01.02, 22 Godina
04.01.02, 22 Godina
Madelief Hageman vs. Sonia Cassani - Međusobni mečevi
13.12.21 | 2. kolo kval. | Madelief Hageman | Sonia Cassani | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
05.12.21 | 1. kolo kval. | Madelief Hageman | Sonia Cassani | 6-3, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Madelief Hageman form & Sonia Cassani form
Madelief Hageman - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-5, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Rania Music | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Lea Bathellier | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emely Vilen Diefenbach | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča |
Sonia Cassani - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Klein | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Alice Soulie | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-0, 11-9 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Nakath | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-61, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Ferrer Perez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Gala Arangio | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-2, Julia Ronney - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lavinia Morreale | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | Yara Alhogbani - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Karina Jumazhanova | 4-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-1, 6-0 | detalj meča |