MEČ
01.11.19 | Četvrtfinale | Lyubov Kostenko | Jantje Tilbuerger | 6-1, 7-63 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lyubov Kostenko | Jantje Tilbuerger | |
1. servis % | 40/63 (63%) | 39/55 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/40 (60%) | 17/39 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/23 (57%) | 8/16 (50%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/55 (55%) | 26/63 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 3-0 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP], A-40 | ||
4-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Lyubov Kostenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Jantje Tilbuerger | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Lyubov Kostenko | 0-0 | |
0-1 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Lyubov Kostenko | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lyubov Kostenko | 1-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lyubov Kostenko | 1-5 | |
0-0, 15-15 | ||
2-5 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0 | ||
Lyubov Kostenko | 5-5 | |
0-0, 0-15 | ||
5-6 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 4-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
Ukraine
28.03.03, 21 Godina
28.03.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lyubov Kostenko vs. Jantje Tilbuerger - Međusobni mečevi
01.11.19 | Četvrtfinale | Lyubov Kostenko | Jantje Tilbuerger | 6-1, 7-63 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Lyubov Kostenko form & Jantje Tilbuerger form
Lyubov Kostenko - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.03.21 kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.21 1. kolo | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haabneeme - dvorana | ||||
17.11.20 kval. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Yuliana Lizarazo | - | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
28.01.20 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Jantje Tilbuerger - Posljednji mečevi
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
17.01.23 kval. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
10.01.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
W15 Champaign - tvrda | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detalj meča |