MEČ
30.03.21 | kval. | Lyubov Kostenko | Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lyubov Kostenko | Andre Lukosiute | |
1. servis % | 47/76 (62%) | 34/49 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/47 (66%) | 18/34 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/29 (45%) | 2/15 (13%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/49 (59%) | 32/76 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 6 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lyubov Kostenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Ukraine
28.03.03, 21 Godina
28.03.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lyubov Kostenko vs. Andre Lukosiute - Međusobni mečevi
07.04.21 | 1. kolo | Andre Lukosiute | Lyubov Kostenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
30.03.21 | kval. | Lyubov Kostenko | Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Lyubov Kostenko form & Andre Lukosiute form
Lyubov Kostenko - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.03.21 kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.21 1. kolo | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haabneeme - dvorana | ||||
17.11.20 kval. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Yuliana Lizarazo | - | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
28.01.20 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Andre Lukosiute - Posljednji mečevi
W35 Nottingham - tvrda | ||||
22.04.24 kval. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - odustajanje | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča |