MEČ
17.11.19 | 1. kolo kval. | Lyuboslava Peruhova | Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bulgaria
18.01.94, 30 Godina
18.01.94, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
20.11.01, 22 Godina
20.11.01, 22 Godina
Lyuboslava Peruhova vs. Paula Ortega Redondo - Međusobni mečevi
17.11.19 | 1. kolo kval. | Lyuboslava Peruhova | Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Lyuboslava Peruhova form & Paula Ortega Redondo form
Lyuboslava Peruhova - Posljednji mečevi
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
02.10.18 kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
10.09.18 kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Paula Ortega Redondo - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | detalj meča |