MEČ
02.12.19 | 2. kolo kval. | Luna Meers | Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
18.01.94, 30 Godina
18.01.94, 30 Godina
Luna Meers vs. Lyuboslava Peruhova - Međusobni mečevi
02.12.19 | 2. kolo kval. | Luna Meers | Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Luna Meers form & Lyuboslava Peruhova form
Luna Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.19 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Lyuboslava Peruhova - Posljednji mečevi
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
02.10.18 kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
10.09.18 kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | detalj meča |