INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lulu Sun vs. Pauline Wuarin - Međusobni mečevi
03.07.20 | 1. kolo | Lulu Sun | Pauline Wuarin | 6-2, 7-5 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Lulu Sun form & Pauline Wuarin form
Lulu Sun - Posljednji mečevi
W75 Ricany - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - odustajanje | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Pauline Wuarin - Posljednji mečevi
W25 Verbier - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.21 kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Cucuta - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - odustajanje | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
14.07.19 kval. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | detalj meča |