MEČ
01.06.21 | 1. kolo | Lulu Sun | Chantal Sauvant | 6-3, 6-2 | W15 Banja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lulu Sun | Chantal Sauvant | |
1. servis % | 37/56 (66%) | 28/45 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/37 (73%) | 15/28 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/19 (47%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/45 (56%) | 20/56 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lulu Sun | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Chantal Sauvant | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lulu Sun | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lulu Sun | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lulu Sun | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Chantal Sauvant | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lulu Sun | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lulu Sun vs. Chantal Sauvant - Međusobni mečevi
01.06.21 | 1. kolo | Lulu Sun | Chantal Sauvant | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Banja | zemlja |
Lulu Sun form & Chantal Sauvant form
Lulu Sun - Posljednji mečevi
W75 Ricany - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - odustajanje | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Chantal Sauvant - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
03.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | detalj meča |