Argentina
25.03.95, 29 Godina
25.03.95, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
17.02.00, 24 Godina
13720 $
17.02.00, 24 Godina
13720 $
Lucia Zelenka vs. Warona Mdlulwa - Međusobni mečevi
03.04.17 | kval. | Lucia Zelenka | Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detalj meča | Sao Jose | zemlja |
Lucia Zelenka form & Warona Mdlulwa form
Lucia Zelenka - Posljednji mečevi
W15 Buenos - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sofia Luini | 6-74, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Julieta Estable | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
16.04.18 kval. | vs. Melina Ferrero | 6-0, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Guillermina Grant | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Encarnacion - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Carolina Garcia | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.10.17 2. kolo | vs. Stephanie Petit | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.10.17 1. kolo | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Macarena Patricia Millan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
02.10.17 1. kolo | vs. Victoria Ariadna Beccio | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Florencia Sofia Galdo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.17 kval. | vs. Anastasia Smirnova | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Rebecca Gustafson | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Vivien Klein | 6-1, 6-75, 6-74 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Kana Daniel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Porto - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Quattrone | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Carla Girbau Romero | 7-65, 1-6, 6-4 | detalj meča |
Warona Mdlulwa - Posljednji mečevi
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
23.03.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
15.09.20 kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
21.01.20 kval. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 kval. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.19 kval. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 6-1 | detalj meča |