Canada
06.12.00, 23 Godina
06.12.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
05.02.00, 24 Godina
05.02.00, 24 Godina
Brindtha Ramasamy vs. Lucia De La Puerta Uribe - Međusobni mečevi
19.06.17 | kval. | Lucia De La Puerta Uribe | Brindtha Ramasamy | 7-63, 4-6, 7-63 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Brindtha Ramasamy form & Lucia De La Puerta Uribe form
Brindtha Ramasamy - Posljednji mečevi
Amstelveen - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Reza Timmerman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Toronto - dvorana | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Elena Bovina | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Nikki Carnovale | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Coopersmith | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.06.17 kval. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 6-73, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Mathilda Malm | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Mathilde Trigaux | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Toronto - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Ronit Yurovsky | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Jessica Wacnik | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Ayumi Sasaki | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Lucia De La Puerta Uribe - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.18 kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Madalena Peneda | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.18 kval. | vs. Margaux Maquet | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Snehadevi S Reddy | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-4, 4-3, - Lucia De La Puerta Uribe - odustajanje | detalj meča | |
Getxo - zemlja | ||||
05.07.17 2. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.17 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Brindtha Ramasamy | 7-63, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.05.17 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.05.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lleida - zemlja | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Stanislava Starostoyants | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Takhmina Burkhanova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Laura Morera Lucas | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Lara Michel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melilla - zemlja | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Madrid - tvrda | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Angela Juarez Blanco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Getxo - zemlja | ||||
06.07.16 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-3, - Lucia De La Puerta Uribe - odustajanje | detalj meča | |
05.07.16 1. kolo | vs. Cristina Moll Alles | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 3-6, 4-6 | detalj meča |