MEČ
21.10.19 | 1. kolo kval. | Louise Wikander | Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-4 | W15 Stockholm | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Louise Wikander | Karolina Jaskiewicz | |
1. servis % | 39/61 (64%) | 42/66 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/39 (64%) | 23/42 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/22 (68%) | 10/24 (42%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/66 (50%) | 21/61 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Sweden
11.08.03, 20 Godina
11.08.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
14.01.00, 24 Godina
14.01.00, 24 Godina
Louise Wikander vs. Karolina Jaskiewicz - Međusobni mečevi
21.10.19 | 1. kolo kval. | Louise Wikander | Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Stockholm | dvorana |
Louise Wikander form & Karolina Jaskiewicz form
Louise Wikander - Posljednji mečevi
W25 Bastad - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-1, - Louise Wikander - odustajanje | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Katriin Saar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Linea Bajraliu | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.11.21 kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.10.21 kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-0, Eva Garkusha - odustajanje | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Yvonne Neuwirth | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sena Varol | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Hannah Viller Moller | 6-0, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Anastasia Veselova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Karolina Jaskiewicz - Posljednji mečevi
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.21 kval. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detalj meča |