MEČ
15.05.19 | 1. kolo | Louise Brunskog | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-3, 0-6, 6-2 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Louise Brunskog | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
1. servis % | 58/74 (78%) | 46/74 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/58 (57%) | 22/46 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/16 (19%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/74 (54%) | 38/74 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/148 (51%) | 72/148 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Louise Brunskog | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Louise Brunskog | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15 | ||
2-2 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louise Brunskog | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louise Brunskog | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Louise Brunskog | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Louise Brunskog | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Louise Brunskog | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-6 |
3 | ||
Louise Brunskog | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Louise Brunskog | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Louise Brunskog | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Louise Brunskog | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
04.10.00, 23 Godina
04.10.00, 23 Godina
Louise Brunskog vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma - Međusobni mečevi
13.07.19 | Polufinale | Louise Brunskog | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
15.05.19 | 1. kolo | Louise Brunskog | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Louise Brunskog form & Andrea Agostina Farulla Di Palma form
Louise Brunskog - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - odustajanje | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - odustajanje | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
17.10.22 kval. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
24.09.22 Finale | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - odustajanje | detalj meča | |
23.09.22 Polufinale | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
22.09.22 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.09.22 2. kolo | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Andrea Agostina Farulla Di Palma - Posljednji mečevi
W25 Austin - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 6-2, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rebecca Frant | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Romana Cisovska | 2-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Kayla Rizzolo | 6-0, 5-0, Kayla Rizzolo - odustajanje | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Eduarda Piai | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Julieta Estable | 7-5, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Schio - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Elizabeth Danailova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.07.19 Polufinale | vs. Louise Brunskog | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Anna Siskova | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Diana Khodan | 6-1, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Andreina Pino | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W25 Padova - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 5-2, Diana Chehoudi - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 4-6 | detalj meča |