MEČ
25.01.22 | 2. kolo | Lola Radivojevic | Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-4 | Australian Open | tvrda |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lola Radivojevic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lola Radivojevic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lola Radivojevic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lola Radivojevic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lola Radivojevic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lola Radivojevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lola Radivojevic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lola Radivojevic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lola Radivojevic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lola Radivojevic | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lola Radivojevic vs. Yaroslava Bartashevich - Međusobni mečevi
25.01.22 | 2. kolo | Lola Radivojevic | Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-4 | detalj meča | Australian Open | tvrda |
Lola Radivojevic form & Yaroslava Bartashevich form
Lola Radivojevic - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja | ||||
11.04.24 Rubber 1 | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Eleni Christofi | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Victoria Kan | 6-3, 1-6, 7-610 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.12.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
11.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anna Gabric | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Yaroslava Bartashevich - Posljednji mečevi
W50 Lopota - tvrda | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.04.24 kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50+H Calvi - tvrda | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Emina Bektas | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 1-6, 0-3, - Yaroslava Bartashevich - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Eunhye Lee | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marie Weckerle | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Leonie Kung | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 6-77 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Lucie Safarova | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Maria Toma | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Polina Leykina | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
27.08.23 Finale | vs. Polina Leykina | 7-5, 6-4 | detalj meča |