MEČ
19.07.21 | 2. kolo kval. | Lisa Zaar | Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | W15 Amarante | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
26.08.01, 22 Godina
26.08.01, 22 Godina
Lisa Zaar vs. Laure Line Glaude - Međusobni mečevi
19.07.21 | 2. kolo kval. | Lisa Zaar | Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Amarante | tvrda |
Lisa Zaar form & Laure Line Glaude form
Lisa Zaar - Posljednji mečevi
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 2-6, 3-2, - Lisa Zaar - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Natalija Senic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Valeriya Yushchenko | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Tatyana Nikolenko | 6-3, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Daria Lopatetskaya | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-4, 12-14 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Simona Wirglerova | 6-3, 5-7, 7-61 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
06.01.23 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.01.23 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Macon - tvrda | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Laure Line Glaude - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.20 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.20 kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detalj meča |