China
19.08.98, 25 Godina
19.08.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Qianxin Kong vs. Lisa Mays - Međusobni mečevi
10.07.18 | 1. kolo | Lisa Mays | Qianxin Kong | 6-3, 6-3 | detalj meča | Hong Kong | tvrda |
Qianxin Kong form & Lisa Mays form
Qianxin Kong - Posljednji mečevi
W15 Nanchang - zemlja | ||||
05.03.19 kval. | vs. Qianqian Zhao | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.19 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.19 1. kolo | vs. Micol Sanna | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Nanning - tvrda | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Eun Se Jang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Jiaying He | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Lisa Mays | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Mimi Levine | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Akari Inoue | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Sol Hee Sim | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Akari Inoue | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyerin Nam | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 kval. | vs. Ju-Eun Kim | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Holly Verner | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Luzhou - tvrda | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Soojin Han | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 1-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Dolavee Tumthong | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
01.05.18 kval. | vs. Shuyue Ma | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Lisa Mays - Posljednji mečevi
W25 Cairns - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-1, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-3, 5-7, - Lisa Mays - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.04.23 Finale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Sara Nayar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
03.03.23 Četvrtfinale | vs. En Shuo Liang | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-4, 5-2, Destanee Aiava - odustajanje | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tauranga - tvrda | ||||
21.12.22 2. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
20.12.22 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča |