MEČ
27.02.20 | 2. kolo | Linda Fruhvirtova | Romy Koelzer | 6-1, 6-4 | W25 Altenkirchen | tepih |
STATISTIKE MEČA
Linda Fruhvirtova | Romy Koelzer | |
1. servis % | 36/56 (64%) | 23/43 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/36 (78%) | 12/23 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/20 (50%) | 10/20 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/43 (49%) | 18/56 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 6 |
Asovi | 6 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Linda Fruhvirtova | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Linda Fruhvirtova | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Linda Fruhvirtova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Linda Fruhvirtova | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Linda Fruhvirtova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
5-3 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Linda Fruhvirtova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Linda Fruhvirtova vs. Romy Koelzer - Međusobni mečevi
27.02.20 | 2. kolo | Linda Fruhvirtova | Romy Koelzer | 6-1, 6-4 | detalj meča | W25 Altenkirchen | tepih |
Linda Fruhvirtova form & Romy Koelzer form
Linda Fruhvirtova - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
25.02.24 kval. | vs. Daria Saville | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
04.02.24 kval. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Dolehide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lin Zhu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 6-76, 6-74 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Sara Errani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
03.10.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
29.09.23 Polufinale | vs. Diana Shnaider | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Romy Koelzer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.20 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
14.11.20 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.20 Polufinale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detalj meča |