MEČ
18.02.20 | 1. kolo | Lina Glushko | Oana Gavrila | 6-2, 6-0 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lina Glushko | Oana Gavrila | |
1. servis % | 33/45 (73%) | 32/52 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/33 (79%) | 14/32 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/12 (58%) | 9/20 (45%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/52 (56%) | 12/45 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Lina Glushko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lina Glushko | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lina Glushko vs. Oana Gavrila - Međusobni mečevi
18.02.20 | 1. kolo | Lina Glushko | Oana Gavrila | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Lina Glushko form & Oana Gavrila form
Lina Glushko - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - odustajanje | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Oana Gavrila - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
24.03.24 Polufinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | detalj meča |