MEČ
17.10.19 | 2. kolo | Lina Gjorcheska | Jenny Duerst | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lina Gjorcheska | Jenny Duerst | |
1. servis % | 38/70 (54%) | 38/68 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/38 (68%) | 19/38 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/32 (53%) | 14/30 (47%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/68 (51%) | 27/70 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/138 (57%) | 60/138 (43%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-A[BP] | ||
1-0 | Jenny Duerst | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A[BP] | ||
1-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Lina Gjorcheska | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jenny Duerst | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Jenny Duerst | |
5-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lina Gjorcheska | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0 | ||
6-4 | Jenny Duerst | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lina Gjorcheska vs. Jenny Duerst - Međusobni mečevi
28.11.19 | 2. kolo | Lina Gjorcheska | Jenny Duerst | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
17.10.19 | 2. kolo | Lina Gjorcheska | Jenny Duerst | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Lina Gjorcheska form & Jenny Duerst form
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča |
Jenny Duerst - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.11.23 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | detalj meča |