MEČ
04.02.20 | kval. | Lina Gjorcheska | Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | W25 Trnava | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Lina Gjorcheska | Denisa Hindova | |
1. servis % | 41/55 (75%) | 32/47 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/41 (61%) | 14/32 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/14 (57%) | 4/15 (27%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/47 (62%) | 22/55 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
2-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Lina Gjorcheska | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 4-2 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0 | ||
Lina Gjorcheska | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-30 | ||
4-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Lina Gjorcheska | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lina Gjorcheska vs. Denisa Hindova - Međusobni mečevi
04.02.20 | kval. | Lina Gjorcheska | Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Trnava | dvorana |
Lina Gjorcheska form & Denisa Hindova form
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča |
Denisa Hindova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.24 Finale | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 6-73, 7-65 | detalj meča | |
20.04.24 Polufinale | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detalj meča |