MEČ
15.09.20 | 1. kolo | Lian Tran | Mariia Antoniuk | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lian Tran | Mariia Antoniuk | |
1. servis % | 25/45 (56%) | 22/32 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/25 (60%) | 7/22 (32%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/20 (70%) | 1/10 (10%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/32 (75%) | 16/45 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lian Tran | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lian Tran | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lian Tran | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lian Tran | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Mariia Antoniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
28.10.97, 26 Godina
28.10.97, 26 Godina
Lian Tran vs. Mariia Antoniuk - Međusobni mečevi
15.09.20 | 1. kolo | Lian Tran | Mariia Antoniuk | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Lian Tran form & Mariia Antoniuk form
Lian Tran - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
26.08.23 Četvrtfinale | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Mariia Antoniuk - Posljednji mečevi
W25 Gurugram - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Suhani Gaur | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Himaanshika Singh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Nikitash | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Duru Soke | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Ghalia Guizani | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Zoe Bourbotte | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Luna Meers | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.09.19 kval. | vs. Nicole Poj | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sariaka Rachelle Radilofe | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Leila Epstein | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agustina Rimoldi Godoy | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Bertschmann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 0-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Francesca Sella | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Schena Benamar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Valentine Bacher | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | detalj meča |