MEČ
30.11.21 | 1. kolo | Lian Tran | Hwiwon Wi | 6-1, 6-2 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lian Tran | Hwiwon Wi | |
1. servis % | 53/70 (76%) | 19/30 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/53 (58%) | 5/19 (26%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 1/11 (9%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/30 (80%) | 29/70 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/100 (65%) | 35/100 (35%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lian Tran | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Hwiwon Wi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lian Tran | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Hwiwon Wi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lian Tran | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lian Tran | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lian Tran vs. Hwiwon Wi - Međusobni mečevi
30.11.21 | 1. kolo | Lian Tran | Hwiwon Wi | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Lian Tran form & Hwiwon Wi form
Lian Tran - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
26.08.23 Četvrtfinale | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Hwiwon Wi - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 3-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 0-1, - Hwiwon Wi - odustajanje | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Xiaoyan Xue | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 1. kolo | vs. Heerae Im | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, - Hwiwon Wi - odustajanje | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
10.07.23 kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. Gio Jang | 1-4, - Hwiwon Wi - odustajanje | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jian Kang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 7-5, 6-3 | detalj meča |