MEČ
04.12.19 | 1. kolo | Leonie Kung | Anna Pribylova | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Leonie Kung | Anna Pribylova | |
1. servis % | 37/51 (73%) | 37/66 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/37 (68%) | 19/37 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/14 (57%) | 13/29 (45%) |
Osvojene break-lopte | 4/14 (29%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/66 (52%) | 18/51 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Leonie Kung | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leonie Kung | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0 | ||
Leonie Kung | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Leonie Kung | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-2 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Leonie Kung | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Leonie Kung | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Leonie Kung | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leonie Kung | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Anna Pribylova | |
0-0 | ||
4-3 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonie Kung | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Leonie Kung vs. Anna Pribylova - Međusobni mečevi
04.12.19 | 1. kolo | Leonie Kung | Anna Pribylova | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
08.12.17 | Četvrtfinale | Leonie Kung | Anna Pribylova | 6-0, 6-2 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
Leonie Kung form & Anna Pribylova form
Leonie Kung - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - odustajanje | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |
Anna Pribylova - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detalj meča |