MEČ
10.09.19 | kval. | Lenka Stara | Natalie Augustinova | 6-1, 7-62 | W15 Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
29.01.03, 21 Godina
29.01.03, 21 Godina
Lenka Stara vs. Natalie Augustinova - Međusobni mečevi
10.09.19 | kval. | Lenka Stara | Natalie Augustinova | 6-1, 7-62 | detalj meča | W15 Szekesfehervar | zemlja |
Lenka Stara form & Natalie Augustinova form
Lenka Stara - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
24.09.19 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-3, - Lenka Stara - odustajanje | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 1-6, 6-72 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Martina Kudelova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
30.07.19 kval. | vs. Magdalena Hedrzak | 6-76, 6-1, 12-14 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Schio - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Timea Babos | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Susanne Celik | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
U.S. Open - tvrda | ||||
04.09.18 2. kolo | vs. Lea Ma | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Wimbledon (juniors) - trava | ||||
10.07.18 2. kolo | vs. Cori Gauff | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
French Open - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 4-6, 0-6 | detalj meča |
Natalie Augustinova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.22 kval. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Jablonec - tepih | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detalj meča |