MEČ
07.05.23 | 1. kolo kval. | Lena Thomas Iglesias | Lakshmi Gowda | 6-4, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
France
13.12.06, 17 Godina
13.12.06, 17 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
21.04.05, 18 Godina
21.04.05, 18 Godina
Lena Thomas Iglesias vs. Lakshmi Gowda - Međusobni mečevi
07.05.23 | 1. kolo kval. | Lena Thomas Iglesias | Lakshmi Gowda | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Lena Thomas Iglesias form & Lakshmi Gowda form
Lena Thomas Iglesias - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 2-6, 7-63, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Nikolajeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Meriem Ben Ezzedine Meriem | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Iulia Bucea | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Emma Kette | 7-5, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Kali Supova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Jelena Ristic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Katie Dyson | 6-71, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Christine Gouws | 6-4, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanou Thys | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 0-3, - Lena Thomas Iglesias - odustajanje | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Taylor Gruber | 3-6, 7-65, 10-7 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Julia Zhu | 1-6, 0-2, - Lena Thomas Iglesias - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Zara Darken | 4-6, 2-0, Zara Darken - odustajanje | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Lakshmi Gowda - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kavya Khirwar | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Soha Sadiq | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
25.12.23 kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | Smriti Bhasin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Madhurima Sawant | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Madhurima Sawant | 3-6, 7-66, 4-10 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Vidhi Jani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vanshika Choudhary | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 6-3, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.09.23 kval. | vs. Julia Ronney | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | Imogen Haddad - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 7-68 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.08.23 kval. | vs. Federica Sacco | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Amelia Bissett | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.05.23 kval. | vs. Jiayu Xu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 7-5 | detalj meča |