MEČ
21.03.21 | 1. kolo kval. | Lena Ruppert | Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lena Ruppert vs. Kristina Milenkovic - Međusobni mečevi
21.03.21 | 1. kolo kval. | Lena Ruppert | Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Lena Ruppert form & Kristina Milenkovic form
Lena Ruppert - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.21 Finale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.10.21 Polufinale | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
07.08.21 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
26.07.21 kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.21 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Kristina Milenkovic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.23 kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča |