MEČ
05.02.20 | Rubber 1 | Lea Boskovic | Isabella Shinikova | 2-6, 6-4, 6-4 | Fed Cup | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lea Boskovic vs. Isabella Shinikova - Međusobni mečevi
05.02.20 | Rubber 1 | Lea Boskovic | Isabella Shinikova | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Fed Cup | dvorana |
18.03.18 | Finale | Lea Boskovic | Isabella Shinikova | 6-77, 6-3, 6-4 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Lea Boskovic form & Isabella Shinikova form
Lea Boskovic - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
03.11.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Isabella Shinikova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detalj meča |