MEČ
05.07.17 | 1. kolo | Lara Michel | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-0, 6-2 | Amarante | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lara Michel | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
1. servis % | 22/42 (52%) | 24/49 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/22 (73%) | 14/24 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/20 (70%) | 7/25 (28%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/49 (57%) | 12/42 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lara Michel vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Međusobni mečevi
05.07.17 | 1. kolo | Lara Michel | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-0, 6-2 | detalj meča | Amarante | tvrda |
Lara Michel form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Lara Michel - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 1-2, - Lara Michel - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mila Masic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-75, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Kimmi Hance | 2-6, 1-1, - Lara Michel - odustajanje | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
28.08.23 kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
01.06.23 Četvrtfinale | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Sarah Kanduth | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
22.05.23 kval. | vs. Kayla Cross | 7-5, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Tiffany William | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
20.06.22 kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, - Lara Michel - odustajanje | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
14.08.21 Polufinale | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 3-6, 1-1, - Lara Michel - odustajanje | detalj meča | |
13.08.21 Četvrtfinale | vs. Victoria Kan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.08.21 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.08.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
10.08.21 kval. | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Yvonna Zuffova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.21 kval. | vs. Vanda Vargova | - | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.22 kval. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - odustajanje | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.21 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detalj meča |